Junior E2 na turnieju w Miastku
Junior E2 na turnieju w Miastku

W miniony weekend zespół Juniora E2 prowadzony przez Tomasza Bochenka udał się do Miastka, gdzie rozegrał kolejny ligowy turniej.

W sobotni poranek nasi juniorzy udali się do Miastka w składzie: Franek Cichosz, Mateusz Pupka Lipiński, Jakub Mański, Tymoteusz Jaszewski, Leon Butowski, Aleksander Dudek, Piotr Zieman, Bartosz Sandak, Kacper Bela, Hubert Kołaszewski oraz Jakub Jankowski.

W pierwszym spotkaniu nasz zespół okazał się lepszy od drugiego zespołu słupskiego Gryfa pokonując go 4:1. Kolejne spotkanie to również wygrana 3:1 z gospodarzami tego turnieju, Startem Miastko. W trzecim spotkaniu „Młode Wilki” zmierzyły się ponownie z Gryfem Słupsk, jednak tym  razem z pierwszym zespołem. W tym spotkaniu również lepsi okazali się bytowiacy pokonując swoich rówieśników 3:2. Następnie przyszła pora na jedną porażke w tym turnieju, kiedy to lepsza okazała się Kaszubia Studzienice wygrywając 2:1. Na zakończenie, w małych derbach Bytowa, lepsi i ostatecznie niepokonani w turnieju okazali się nasi zawodnicy wygrywając z zespołem U2 Bytów 4:0.