Junior D kończy ligę zwycięstwem

Junior D ma za sobą ostatnie ligowe spotkanie tego sezonu. Pod koniec maja niestety nie udało się wygrać z zespołem U2 Bytów, z którym ulegliśmy 1:3. Natomiast w zeszłą sobotę w Studzienicach podopieczni Macieja Stolca pokonali miejscową Kaszubie 3:0. Bramkę w meczu z U2 strzelił Rafał Książkiewicz, natomiast w spotkaniu z Kaszubią hat-trickiem popisał się Rafał Pałubicki.

Pierwsza połowa spotkania z U2 potoczyła się idealnie dla podopiecznych Macieja Stolca. Po znakomitym strzale w okno bramki Rafała Książkiewicza zespół wyszedł na prowadzenie i udało się utrzymać to prowadzenie do końca pierwszej połowy. Zespół grał naprawdę dobrze, dobrze wyglądało przede wszystkim rozprowadzanie piłki na całej przestrzeni boiska. Po zmianie stron lepiej jednak dysponowani okazali się go goście, a w szczególności ich napastnik – Oskar Witaszek, który hat-trickiem zapewnił swojej drużynie zwycięstwo oraz 3 punkty.

MKS Bytovia Bytów 1:3 U-2 Bytów (21’ R. Książkiewicz – 48’ 51’ 59’ O. Witaszek)

Bytovia: A. Żmuda Trzebiatowski, M. Sierosławski, A. Sierakowski, R. Pałubicki, I. Domaros, K. Borkowski, J. Bukowski, K. Elwart, R. Książkiewicz oraz W. Trawicki, O. Stencel, A. Kobierowski, M. Grabowski

Mecz z Kaszubią był już innym spotkaniem. Tym razem cały mecz potoczył się po myśli „Młodych Wilków”. Znakomicie to spotkanie będzie wspominał najlepszy strzelec zespołu, Rafał Pałubicki, który na swoje konto po tym spotkaniu dopisał hat-trick. Spotkaniem tym zespół zakończył ligowe rozgrywki, które zakończył na ostatniej pozycji. Spotkania ligowe w końcówce sezonu dają jednak nadzieje na lepszy kolejny sezon. Będziemy mocno trzymać za chłopaków kciuki!

KS Kaszubia Studzienice 0:3 MKS Bytovia Bytów (42’ 44’ 49’ R. Pałubicki)