Podsumowanie sezonu w Akademii Młodych Wilków

2023-06-23 09:17:00

Wczoraj na stadionie w Bytowie odbyło się podsumowanie sezonu 2022/23 w wykonaniu młodych zawodników Bytovii. Dziękujemy firmie Przygoda Team za udostępnienie namiotu i dmuchańca na wydarzenie!

Mijający właśnie sezon w Akademii Młodych Wilków był pełen wrażeń, emocji oraz sukcesów osiąganych przez naszych zawodników. Na pewno młodzi piłkarze przez ostatni rok zyskali nowe doświadczenia, przeżyli wiele pięknych chwil oraz doskonalili swoje umiejętności piłkarskie. Miejmy nadzieję, że również w kolejnych latach 'Młode Wilki' osiągną jeszcze wiele sportowych sukcesów.

Podczas wczorajszej imprezy każdy z trenerów i asystentów działających w akademii otrzymał podziękowania za pracę w mijających rozgrywkach. Po części oficjalnej do dyspozycji młodych piłkarzy był dmuchaniec, a każdy z uczestników wydarzenia mógł liczyć na pieczoną na grillu kiełbasę.

Dziękujemy, że byliście z nami w sezonie 2022/23 oraz liczymy, że dalej będziemy tworzyli wielką czarno-biało-czerwoną rodzinę! Do zobaczenia w nowym sezonie!