Junior D kolejny raz zwycięski

2023-05-31 11:17:00

Junior D po raz kolejny bez porażki. W minioną sobotę nasi młodzi piłkarze z samego rana udali się na mecz do Piasta Człuchów. Spotkanie zakończył się zwycięstwem 'Młodych Wilków' 2:1.

Po raz kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników z rocznika 2010/11. Pomimo tego, że rywal okazał się bardzo mocny i również miał kilka okazji, Chłopcy przez cały mecz świetnie się bronili. Rywal mimo kilku sytuacji jednak nie prowadził caly czas gry i to my byliśmy drużyna dominującą. Świetna gra po raz kolejny naszej drużyny, która rozgrywała akcje zespołowe, jednak martwi caly czas brak skuteczności oraz skupienia się w decydujacym momencie. W końcówce spotkania mieliśmy dwie okazję sam na sam z bramkarzem i dwa razy trafiliśmy w słupek.

Jednak trzeba przyznać, że chłopcy zrobili ogromny postep. Na tą chwilę w 9 meczach 7 razy wygrali, 1 zremisowali i tylko w 1 meczu ulegli drużynie przeciwnej.

Piast Człuchów 1:2 Bytovia Bytów
Bramki: Franek Cichosz, Maciek Sierosławski.

Skład: Tymek Jaszewski, Adrian Zmuda-Trzebiatowski, Antek Kobierowski, Dawid Byczkowski, Aleks Sierakowski, Maciek Sierosławski, Piotrek Zieman, Mateusz Pupka-lipinski, Franek Cichosz oraz Maciek Krzemianowski, Sebastian Żabiński, Igor Popowicz, Ksawier Urbaszewski, Kuba Jankowski, Dominik Okroj, Hubert Kolaszewski, Bartek Sandak.