Zakończenie sezonu

2022-06-24 14:58:00

W czwartkowe popołudnie „Młode Wilki” z naszej akademii oficjalnie zakończyły sezon na głównej murawie stadionu. Nie zabrakło dyplomów, podziękowań, kiełbaski z grilla czy… dmuchawców.

Zakończenie sezonu juniorów 2022 to impreza dedykowana młodym adeptom bytowskiego futbolu. Chcieliśmy każdemu z osobna podziękować za reprezentowanie barw Bytovii w sezonie 2021/22. Oficjalna część uroczystości odbyła się na głównym obiekcie przy Mickiewicza 13, gdzie z rąk prezesa i wiceprezesa zarządu każdy z juniorów otrzymał pamiątkowy dyplom. Podziękowania za pracę w mijających rozgrywkach otrzymali również wszyscy trenerzy i asystenci, którzy współtworzą Akademię Młodych Wilków. Na koniec części oficjalnej wszyscy szkoleniowcy, zawodnicy oraz rodzice ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. Następnie impreza przeniosła się w okolice boiska ze sztuczną nawierzchnią, gdzie każdy mógł upiec kiełbasę przy ognisku, poskakać na dmuchańcu, czy po prostu pograć na boisku w piłkę.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim młodym piłkarzom za występy w czarno-biało-czerwonych barwach w mijających rozgrywkach, gratulujemy zaangażowania, wytrwałości i walki w każdym meczu. Wielki podziękowania składamy również wszystkim osobom, które pracowały dla rozwoju nowego projektu akademii, by młodzi zawodnicy mogli się rozwijać – trenerom, asystentom, dyrektorowi akademii oraz zarządowi.

Do zobaczenia w sezonie 2022/23!